"תמר עובדת מול החברה כבר למעלה מ-7 שנים ומלווה אותה החל משלב המיתוג הראשוני.
העבודה לא נגמרת רק במיתוג ועיצוב גרפי. תמר נותנת יד בהכל ושותפה בלתי נפרדת לכל דעה, רעיון חדש או אירוע בו החברה לוקחת חלק.
בעלת עין חדה לכל פרט הכי קטן שיש, מקורית, מקצועית וסבלנית, ותמיד אפשר לסמוך עליה.
לאחרונה השתתפנו בכנס בינלאומי גדול וקיבלנו המון תגובות טובות ומחממות את הלב על מיתוג חדשני, מעניין, מוצלח ומדוייק, שמתאים לענף בו אנו נמצאים.
תודה תמר, בלעדייך זה לא היה אותו הדבר.
תודה רבה על הכל."
אור אריאל – פרסום ושיווק
וכל משפחת ״קבוצת בזלת״
**********
״אני הייתי אחראי על העיצוב, עד שתמר הדיחה אותי מהתפקיד :)״
מאיר אריאל
מנכ"ל קבוצת בזלת
"כשהקמנו את קרן הגידור החדשה, די מהר היה לי ברור שזה זמן למיתוג חדש, לוגו, מצגת – האמת, לא ידעתי בדיוק במה מדובר וכמה זה חשוב, רק הרגשתי באינטואיציה שזה כבר לא מתאים להישען על חומרים ישנים. במזל גדול הגענו לתמר שפי, (דרך צלמת מקצועית שהיא גם אשה מקסימה שאמרה לי בנחרצות, אך בפירגון, שאני חייבת לשדרג את כל הלוק, ושהיא ממליצה מאוד על תמר). כל השאר הסטוריה.
נפגשנו עם תמר לאחר שהיא קראה את כל החומרים שלנו ועברה גם על אתרים של מתחרים וגורמים אחרים בתעשייה. חלק מהשאלות שהיא שאלה אותנו היו מפתיעות כי נראו לא קשורות – כך שאחרי המפגש הראשון כבר היינו מאוד סקרניים לראות את התוצאה.
במפגש השני תמר חשפה בפנינו כמה אפשרויות ללוגו, כאשר אחד מהם היה פשוט מנצח – באופן חד משמעי. בהמשך תמר הכינה עבורינו מצגת, שגם היא הדהימה אותנו, וזה למרות שאחרי הלוגו הציפיות היום כבר גבוהות.
וגם אתר האינטרנט – אותו כנ"ל. פשוט מושלם.
אנו ממשיכים לעבוד עם תמר בשוטף, כולל עיצוב דוחות חודשיים, עיצוב ברכה לחג, ניירת – ואני בטוחה שהמשך עוד יבוא.
תמר היא סופר מקצועית, כל החומר ממנה מגיע בזמן ומושלם, ומאוד מושקע.
תמר היא מעצבת גרפית בחסד, ובנוסף יש לה אינטואיציה נדירה של איך להעביר מסרים באופן לא מילולי. היכולת שלה לחבר את השפה העיצובית למסרים שלנו היא מדהימה, וזה לא שיש לה איזה ידע מקדים או התמחות בחברות פיננסיות
תמר היא מאוד יצירתית – ופרפקציוניסטית, ולא אחת קרה שכבר היינו מרוצים ממשהו והיא הציעה עוד שידרוג.
קיבלנו אין ספור מחמאות, כולל מגורמים מחו"ל שרגילים לראות חומר של חברות גדולות בהרבה מאיתנו
לתמר יש אנרגיות טובות ו"עין טובה" במלוא מובן המילה. יש בה נדיבות גדולה, ויצרתיות מדהימה. לא רק שהתוצאה מצוינת, אלא גם תהליך העבודה עמה הוא מעצים ומהנה."
אירית יעקבי – מנכ״ל משותף
Defender Funds
סקורלי ממליץ על תמר שפי ״לאחר עוד השתתפות מוצלחת בתערוכת ISPO בגרמניה (שנה רביעית), זו ההזדמנות להגיד תודה גדולה
תודה על ליווי, הדרכה, הכוונה וביצוע מושלמים
תודה על החשיבה המשותפת והתאמת עיצוב הביתן למוצר
תודה על עיצוב קטלוגים ומחירונים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד
תודה על זמינות, הקשבה ועמידה בלוחות זמנים
וכמובן תודה על חומרים שיווקיים שמביאים תוצאות
תום עמית – סמנכ"ל שיווק ומכירות
Scorli
״אם את/ה מחפשים אשת מקצוע מהמעלה הראשונה בתחומי מיתוג / עיצוב גרפי / עיצוב אריזות…אז כדי שתמשיכו לקרוא…
לי קוראים אורן ואני הבעלים והמנכ״ל של ״ספרינטר 365״, חברה הנותנת שרותי דפוס על כל גווניו וסוגיו לחברות ועסקים. מטבע הדברים, במהלך העבודה השוטפת, אנו עובדים באופן יומיומי מול משרדי פרסום, גרפיקאים, ממתגים, מעצבים גרפיים וכו׳. את תמר הכרתי לפני מספר שנים כ״משרדהמיתוג״ של אחת החברות להן אנו נותנים שרותי דפוס.
כבר מהרגע הראשון הבנתי שעובדת אתנו אשת מקצוע מהטובות ביותר בתחום וזאת לאור: ההתנהלות המקצועית, החשיבה לעומק, הקריאטיביות, הניתוח האסטרטגי בכל עבודה קטנה או גדולה, חוסר הפשרות, הירידה לפרטים, השאיפה לשלמות, הבנה והתאמת המוצר לצורך וללקוח, הפתיחות, הנאמנות והיושרה שלה כלפי הלקוח אותו היא מייצגת וכל זאת רק על קצה המזלג…
בשלב מסויים החלטתי שאני פשוט חייב לפגוש את האישה המוכשרת הזאת (שכאיש המוציא אל הפועל – עושה לי ״חיים קשים מאד״).כשנפגשו הכרתי אישה נפלאה, נעימה, פקחית וחכמה, טובת לב והכי חשוב בגובה העיניים, ללא גאווה או יוהרה מיותרת. כזאת שנותנת את הבמה לכל מי שמולה ולא כמשחק או כאקט מכירתי, אלה ממקום של הקשבה והבנה, שגם ממרום ניסיונה, היא יכולה ללמוד דברים חדשים מאנשים הנקרים בדרכה…״
טויל אורן – מנכ״ל
ספרינטר 365
״…מתוך 5 חברות גרפיקה ידועות, המרנו על תמר.
לא רק שלא התאכזבנו, אלא להיפך. תמר פתחה בפנינו זוויות הסתכלות שונות וחשיבה שלא חשבנו שקיימות.
לתמר יש היכולת להאמין במוצר, להתחבר אליו ולהתנהג כאילו זה ״בייבי״ אישי שלה… זאת הגישה – כיצד ליצור אוירה ותחושה בה יש לעטוף את המוצר, כדי שלקוח פוטנציאלי יחוש נינוח בה ויקנה.״
עפר עדן – מנכ״ל עגיר אחזקות בע״מ
Freeze & Go
"תמר שפי וצוותה נותנים שירותי עיצוב, מיתוג ופרסום לפורום פבלישינג, נציגי Superbrands ומוצר השנה בישראל מעל לעשור. בעבר, עבדנו עם מספר משרדי עיצוב, אך לאור שביעות הרצון שלנו משירותי הסטודיו, תוך זמן קצר העברנו את עיקר הפעילות העיצובית לתמר שפי.
במסגרת השירותים, הסטודיו אחראי על מיתוג התחרויות ואירועי חשיפת זוכי ה-Superbrands ומוצר השנה בישראל, עיצוב והכנה לדפוס של ספר מותגי העל של ישראל ה-Superbrands, עיתונות דיגיטלית שבועית, מצגות, פוסטרים ומוצרים גרפים נוספים.
שירותי הסטודיו בכלל, ושירותיה של תמר שפי בפרט ניתנים בדייקנות, מקצוענות, אחריות וזמינות גבוהה לצרכינו כלקוח, תוך עמידה בלוחות זמנים מאתגרים ואנו מאוד מרוצים מהעבודה המשותפת."
ערן יסעור
מנכ״ל משותף Superbrands ו׳מוצר השנה׳ ישראל
עיצוב לוגו לרשת מרפאות לרפואה משולבת ״…מעצבת ברמה גבוהה. אמרתי שהמונח מעצבת גרפית קטן עליה, לכן אם אתם רוצים עיצוב גרפי למתקדמים – רק אותה. רק איתה.
שווה להמר על שחקנים כאלה, לרוץ איתם הרבה שנים יחד. קדימה.״
לחוות דעת המלאה
ד"ר מיכל חמו לוטם – רופאת ילדים, חדשנות רפואית
קליניקה פלוסTM – מרכז לרפואה מותאמת למשפחה
״תמר, סופר-ברנד שלנו…
הכרחי שיהיה סיפור נכון, אג׳נדה, ערכים ואנשים טובים.
ואז צריך מישהו עם מחוייבות, רצון לתרום וטונות של כישרון, שיארוז את זה למוצר, שהשפה שלו מתקשרת באופן ברור ונגיש את כל התוכן הזה.
תודה מצוות דוברות בשם כל התנועה, על שהיית האדם הזה.
על הדרך – ההשקעה האינסופית, החשיבה הסבלנית וההיענות בטווחי זמן אפסיים.
על התוצאה – שללא ספק שיקפה באופן מופלא, את היתרונות היחסיים שלנו.״
צוות דוברות
תנועת ״למען עתלית״
״מטי חיפה עובדת עם סטודיו תמר שפי שנים רבות ובשביעות רצון גבוהה.
תמר שפי הייתה שותפה בתהליכי שינוי המיתוג של מטי, וכן, אחראית על העיצוב הגרפי של חומרי השיווק השונים בסטנדרט גבוהה מאוד.
חומרי השיווק שעוצבו, פנו לקהל המקומי ולמשלחות ייעודיות מחו"ל, אשר התארחו במטי במסגרת היזמות הטכנולוגית.
לכל אורך הדרך, הפגינה תמר שפי וצוות הסטודיו מקצועיות, יכולת מהירה לאפיין את צרכי הלקוח ואת קהל היעד, תודעת שירות גבוהה, מהירות עבודה וזמינות יוצאת דופן.
אנו שמחים על העבודה המשותפת ועל הערך המוסף שאת מביאה עמך. ניכר כי ניסיון ומקצועיות של שנים בתחום המיתוג לעסקים, משרת היטב את לקוחותיך.
אנו ממליצים לכל בעל עסק לרכוש את שירותי העיצוב והמיתוג של הסטודיו.״
ליזי קנזי גולדשלגר – מנהלת המתחם ומנהלת תוכן
מטי חיפה