ההצלחה שלך – האומץ ליצור מציאות חדשה

מפחיד!

כמעט כל דבר בפעם הראשונה– מפחיד. לעיתים, ככל שאנו רוצים את זה יותר – זה מפחיד יותר.

אני זוכרת את הפעם הראשונה שלי, כשעמדתי על שפת המצוק רתומה בחבלים לשמינית והסתכלתי בעיניים מבועתות על משלח הסנפלינג שאחז בחבל האבטחה מצד אחד, ועל התהום בגובה 35 מטר מן הצד השני…

החלטתי לבטוח.

ואז נעמדתי ממש על הקצה עם הגב לתהום ואני יודעת שאני צריכה להישען לאחור (!), לשחרר חבל ולהרים רגל אחת ולהזיז אותה אל המצוק האנכי. זה היה קשה, זה לקח כמה שניות, אבל עשיתי את זה.

אחרי הצעד הראשון, הכול היה הרבה יותר קל. בהתחלה רגל אחרי רגל ובהמשך שתי רגליים יחדיו, בקפיצות קטנות תוך כדי שחרור מבוקר של החבל. מדי פעם עצירה קטנה להביט אל קצה המצוק המתרחק לפניי ואל הנוף המרתק מאחורי.

מדהים. איזו חוויה!

כל האושר הזה ערך דקות ספורות מאוד ואחר כך מנוחה (עם קפה ועוגיות) ועיבוד החוויה (בזמן ששאר חברי הקבוצה יורדים את המפל). אחר כך הליכה אל המפל והמצוק הבא ואל זה שאחריו – ככה הליכה וירידה לאורך 5 מפלים שהורידו אותי (ואותנו) את כל 400 המטרים ממצוק ההעתקים אל מרגלות ים המלח.

סנפלינג – איך זה קשור להצלחה עסקית, למיתוג ולמיצוב?

כמה פעמים עד כה יצא לך לקחת חלק בתהליך מיתוג עסקי? אם תפקידך מנכ״ל.ית או מנהל.ת שיווק בחברה גדולה – אולי פעם או פעמיים בחיים. לרוב המנהלים הבכירים בארגון – לא הזדמן לקחת חלק פעיל בתהליך שכזה. וכשמגיע הרגע, לרוב זה מפחיד / מלחיץ / מרתיע…

למה?

ככל הנראה כי כולנו בני אדם. אבולוציונית והישרדותית – המוח שלנו בנוי לחשוש ולפחד מהבלתי מוכר, מחוסר ודאות, מכישלון, מדעתם של הסובבים אותנו. המוח הקדום רוצה להשתייך לקבוצה ולהיות ״כמו כולם״ וכמובן מעדיף את המוכר והידוע על פני שינוי.

אבל כמו בפעם הראשונה בסנפלינג, גם בתהליך מיתוג חברה ובניית מותג צריך לבחור את המדריך או המלווה הנכון ו…לבטוח. האומץ להתמסר לתהליך, להתחיל בצעדים קטנים ואז להגביר, וליהנות מהדרך הם שיובילו אותך אל התוצאה הרצויה – הצלחה בבידול, במיתוג ובמיצוב ייחודי רק לך.

לקרוא את המפה לפני היציאה למסלול

לפני כל יציאה לדרך כדאי לאסוף מידע. מידע שייתן לך בהירות גדולה יותר על הדרך הצפויה לך בתהליך המיתוג ויצירת השינוי. אפשר לקרוא כאן על התהליך והתפיסה שמובילים אותי בעבודת המיתוג עם לקוחותיי. שיטה סדורה, שנבנתה וקיבלה דיוק במשך שנים רבות ומאות תהליכים, שהוכיחו את עצמם. שיטה שמביאה להצלחה ומציאות חדשה בחיי המותג והעסק האמיצים.

אפשר גם ליצור איתי קשר כאן ולשאול את כל השאלות, כדי שההחלטה תהיה מושכלת ומדויקת עבורך.

נו, אז יוצאים לדרך?