שיתופי פעולה

היום, זה כבר לא סוד, שהעולם עבר ועובר שינויים משמעותיים – אל העולם החדש, בו משתנים מודלים של חברות וארגונים, תפישת התודעה והמוסכמות של עובד ומעביד משתנות ומתהוות תצורות חדשות של התקשרויות עסקיות. גם עולם הפרסום המסורתי משתנה.

פעם מותג היה שוכר את שירותי משרד הפרסום לקבלת שירות כולל – מאסטרטגיה ומיתוג, דרך פרסום בעיתונות המודפסת ועד יצירת קמפיינים דיגיטליים.

פעם, המותג (הלקוח) היה כפוף ליכולות של משרד הפרסום ולעובדיו, איתם הוא בחר להתקשר בחוזה התקשרות. במקרים כאלו – צוות עובדי המשרד הקבועים הם אלו שהיו נותנים את השירות למותג. אנשי המקצוע היו אמנם מעולים על פי רוב, אך לא תמיד היתה כימיה אישית, לא תמיד תחום ההתמחות של נותני השירות תאם את הצרכים של המותג / הלקוח של משרד הפרסום ולא תמיד משרד הפרסום היה ״חזק״ בכל התחומים בהם נדרש ללקוח שירות…

היום, בעולם החדש, צורת העבודה וההתקשרות בין לקוח לספק השתנו.

בסטודיו שלי, צפיתי את פני הדברים כבר לפני שנים רבות והתחלתי לאסוף סביבי קשת רחבה של אנשי מקצוע משלימים בכל תחומי העניין של הלקוחות שלי: אנשי אסטרטגיה לעסקים גדולים ולקטנים, קופירייטרים – בעברית ובאנגלית, כותבי תוכן בשתי השפות, מתרגמים בשפות שונות, מאיירים בסיגנונות מגוונים, בוני הדמיות תלת-מימד, מתכנתים, מומחי דיגיטל, צלמי סטילס ווידאו, עורכי וידאו וכמובן – בתי דפוס לפלטפורמות דפוס שונות.

סינרגיה לטובת הלקוח

מתוך ויקיפדיה: סינרגיה (בעברית: אִגְבּוּר) היא פעולה משותפת של שני גורמים או יותר הנותנת תוצאה טובה יותר מצירוף פעולות כל הגורמים בנפרד.

כמאמינה גדולה בסינרגיה, אני חיה ופועלת ליצירת סינרגיה בשני הכיוונים:

לקוח-ספק: כשאתה בוחר לעבוד איתי, אתה לא כבול לשכירים שלי במשרד, להיפך. אני מעודדת וממליצה על עבודה עם מספר ספקי משנה, שאותם אני בוחרת בפינצטה – ולך את זכות הבחירה ביניהם – כדי להתאים בין הצורך שלך למומחיות של הספק. חשוב לי לתת לך שירות מקצועי, מלא ומדויק ברמה הגבוהה ביותר.

לקוח-לקוח: חיבור בין לקוחות שונים שלי לטובת הגדלת פעילות ומכירות של שני הצדדים.

כאשר אני מזהה תחומי פעילות דומים בין לקוחות ומכרים שלי, אני יוזמת חיבורים והיכרויות עסקיות לבדיקת ייתכנות של שיתופי פעולה עסקיים – networking כדרך חיים.

אסטרטגיה, פיתוח עסקי ושיווק זו המומחיות שלך?

כמאמינה גדולה בשיתופי פעולה ובכח של קבוצה, אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר לבדיקת הכימיה האישית לצד המקצועית, כדי שנוכל לתת מענה משותף ללקוחות שלי ושלך ובכך לשפר ולהרחיב את המענה ללקוחות שלנו.

אשמח להפגש ולהניע את התהליך יחד איתך. לחצ.י ליצירת קשר